جملات و متن های فاز سنگین در مورد انسان خود خواه و خودخواهی را به همراه عکس نوشته و عکس پروفایل در این مطلب آریا مگ آماده کرده ایم.

جملات فاز سنگین خفن خودخواهی

انسان ها گاهی آنقدر خودخواه می شوند
که “همه چیز “را برای خود میخواهند
و زمانی که در حال تلاش برای بدست آوردن آن” همه چیز” هستند
چیزهایی را از دست می دهند که از “همه چیز” ارزشمند تر است.


بهش میگن خودخواه اما اون یاد گرفته راهی که دوست داره رو فارغ از اینکه بقیه چی میگن بره!


متن فاز سنگین درباره آدم خودخواه با عکس پروفایل با موضوع خودخواهی

خودخواهم
وقتی تمام جهان را برای تو میخواهم
و تو را برای خودم…


متن فاز سنگین درباره آدم خودخواه با عکس پروفایل با موضوع خودخواهی

‏نمیدونم خودخواهیه یا چی،
ولی وقتی یکیو دوست دارم ترجیح میدم بمیره تا اینکه زنده باشه و مال من نباشه!


متن فاز سنگین کوتاه برای آدم خوادخواه

خسته…
خودخواه…
بی‌شکیب…
از این جهان فقط همین‌ها را برایم باقی گذاشته‌اند!
با من مدارا کن
بعدها
دلت برایم تنگ خواهد شد…


متن فاز سنگین درباره آدم خودخواه با عکس پروفایل با موضوع خودخواهی

خودخواهم
وقتی تمام جهان را برای تو میخواهم
و تو را تنها برای خودم…


اشکاتو میبینم دستات می لرزه
میدونم این حرفا خودخواهی محضه
حسی که بین ماست چیزی جز عادت نیست
وقتی بهت میگم اسمش خیانت نیست


متن فاز سنگین درباره آدم خودخواه با عکس پروفایل با موضوع خودخواهی

رابطه ها
هیچ وقت با مرگ طبیعی نمی میرند؛
آنها را
خودخواهی، بد اخلاقی، غرور و غفلت
از بین می برد.


خودخواه باش! بذار ازت بد بگن، بذار پشت سرت حرف بزنن و بذار هر کاری که دوست دارن انجام بدن. مهم اینه که تو به خودت اهمیت میدی، خودت رو دوست داری و یاد گرفتی توی این دنیا اول از همه به خودت اولویت بدی.


متن فاز سنگین درباره آدم خودخواه با عکس پروفایل با موضوع خودخواهی

آدم خودخواهی که رهایش کردی
این روزها
#تُ خواه شده است.
میشود برگردی؟


متن طولانی برای آدم خودخواه

بهترین رفتاری که میتونی با آدمای خودخواه زندگیت داشته باشی اینه که برای چند روز رهاشون کنی و دنبالشون نری. اون وقته که اونا به اهمیتت پی میبرن، اونه وقته که نقش تو در زندگیشون رو میبینن و بهت بها میدن. اینکه کنار بعضی از آدما باشی و این بودنت رو بهشون گوشزد نکنی، خودخواهشون میکنه، طوری که دیگه تو رو نمیبینن و به حضورت در زندگیشون عادت میکنن.


متن فاز سنگین درباره آدم خودخواه با عکس پروفایل با موضوع خودخواهی

هر جایی نرو، با هر کسی صحبت نکن و برای خودت حد و مرزهایی داشته باش. بذار بگن خودخواهی. مهم اینه که تو برای خودت ارزش قائلی و برای همین هیچ وقتی نمیذاری کسی از حد و مرز هات رد بشه و خودت هم این کار رو نمیکنی. این خودخواهی نیست، ارزش قائل شدن برای خودمون و حد و مرزهایی هست که در زندگی داریم.


روی هیچ حسی نمیشه اسم منفی یا مثبت گذاشت. همون خودخواهی که به عنوان یه ویژگی بد شناخته میشه در بعضی جاها نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه و میتونه باعث پیشرفت و ترقی تو بشه. کاش روی حس هامون اسم مثبت و منفی نذاریم و در جای مناسب ازشون استفاده کنیم چون اینجوریه که واقعا میتونیم یه زندگی خوب و یه زندگی نرمال داشته باشیم. حس خودخواهی یا هر حسی که به نام حس منفی شناخته میشه اگه بد بود خدا هیچوقت درونمون نهادینه نمیکرد.


در مسائلی که میدانی اشتباه هستند خودخواه نباش و به راحتی اشتباهت را بپذیر. اینکه با شخصی نادرست وارد رابطه شده ای، اینکه هدفی نادرست را انتخاب کرده ای، اینکه انتخابی نادرست داشته ای و به صورت کلی اینکه قدم در مسیر اشتباهی گذاشته و میدانی که اشتباه کرده ای اما به پای خودخواهی و غرور از تصمیمت باز نمیگردی، بزرگترین ظلمیست که می توانی به خودت نمایی. این خودخواهی نیست این اهمیت دادن به خواسته های اشتباه خود است. بد ماجرا اینجاست که خیلی ها برای اینکه به قول خودشان روی دیگران را کم کنند یا هر دلیلی مانند این در این مسیر می ماند و این اشتباه را تا انتها مرتکب می شوند.


متن فاز سنگین درباره آدم خودخواه با عکس پروفایل با موضوع خودخواهی

یه وقتایی هم بد نیست از خدا بخوایم که اون چیزی که خودش میخواد رو بهمون بده نه اون چیزی که از سر خودخواهی ما برای خودمون میخوایم. چیزی که خودخواهی ما مد نظر داره شاید به نفع مون نباشه اما چیزی که خدا مد نظر داره قطعا ما رو به مسیر بهتر و درست تری از زندگی هدایت میکنه.


یادت باشد اینکه به خودت اهمیت میدهی و خودت را دوست داری، به قول معروف برای خودت نوشابه باز میکنی و هر آنگونه که هستی خودت را پذیرفته و به خودت عشق میورزی به هیچ وجه خودخواهی نیست، این خود را دوست داشتن و به خود احترام گذاشتن است که خیلی ها فراموشش کرده اند و چون با آن غریبه اند نامش را خودخواهی گذاشته اند.


اینکه کسی رو دوست ندارید و از ادامه رابطه صرف نظر میکنید و رابطه رو تموم میکنید خودخواهی نیست، این خودخواهیه که میدونید این رابطه به نفع هیچ کدوم از شما نیست، دلایل مهمی هم براش دارید اما با این حال به رابطه با طرف مقابلتون ادامه میدید. شاید بعد از اینکه شما از اون جدا میشدید شخص بهتری براش پیدا میشد اما شما اینقدر خودخواه بودید که حاضر نشدید این کار رو بکنید و اون رو به ادامه رابطه ای که درونش هیچ عشقی وجود نداره محکوم کردید.