روز 18 اردیبهشت یا 8 می مصادف است با روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و به همین منظور در ادامه عکس نوشته و متن های تبریک این روز را آماده کرده ایم.

متن و جملات تبریک روز جهانی هلال احمیر و صلیب سرخ 

هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با بکارگیری نیروهای متعهد و تربیت انسانهای فداکار و ایثارگر می کوشد که صفیر صلح و دوستی و فرشته نجات مصدومین و گرفتارانی باشد که در شرایط دشوار و وخیم زندگی در چنگال حوادث گرفتار می‌شوند.
روز جهانی هلال احمر خجسته باد.


جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، با تربیت امدادگران جوان و با آموزش افراد متخصص و دلسوز برای مقابله با حوادث و اتفاقات احتمالی در جامعه می کوشد که اعضای جامعه را در مقابل رخدادها مصونیّت بخشیده و زمینه جلوگیری از وقایع احتمالی را بیش از پیش فراهم آورد.
روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ مبارک


یکی از شعارهای اساسی هلال احمر، عمل بجای حرف است. انها با به خطرانداختن جان و هستی خود، برای نجات انسان در هر نقطه اي از جغرافیای عالم تلاش کرده و نسبت به التیام اوضاع جسمانی و روحی آسیب دیدگان از هر طبقه و گروهی اهتمام می ورزند.
روزتان مبارک اي عزیزان زحمت کش


صلح، سمبل نوع دوستی و همزیستی مسالمت آمیز است و جمعیت هلال احمر پیام آور این الگوی ارزشمند در عرصه بین المللی و گویای حقِ حیات قائل شدن برای هر ایده و عقیده اي است.
این روز بزرگ را بر شما زحمت کشان عزیز تبریک عرض می‌کنم.


تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با عکس نوشته و متن های تبریک

هلال احمر

آنان که نشان ماه دارند همواره به سینه راه دارند در حادثه ها بسی شکستند مشکن دلشان گناه دارند …… تقدیم به هلال احمری هاي‌ مهربان …


18 اردیبهشت، روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ بر شما همکار گرامی مبارک…


تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با عکس نوشته و متن های تبریک

روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، بر تمامی زحمتکشان این عرصه خجسته باد. آرزوی سلامتی…


18 اردیبهشت، روز حهانی هلال احمر و صلیب سرخ بر شما همکار گرامی مبارک


سخت کوشیدم که یک قاضی شوم یا که یک امدادگر…..تیزی شوم سیری از طوفان درونم اب شد رخنه کرد در اسمان مهتاب شد درد،دردمندان نفس گیرم شده سالهاست این قصه ایینم شده پیکر مدهوش من خاکستریست در درونم یک هلال احمریست شهر من آسان بخواب ارام باش سرخی این منهنی را جام باش من که دریا دل خروش میهنم عریان و عریانی بپوش پیراهنم. …


تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با عکس نوشته و متن های تبریک

اي تلاشگران برای تسکین آلام بشری، اي کوششگران در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملتها…
روزتان مبارک…


صلیب سرخ و هلال احمر، سازمانی است ارزشی و انسانی که برای حفظِ حُرمت و کرامت انسانی فارغ از مرزبندی هاي‌ سیاسی و جغرافیایی، در خدمت به اقشار مختلف مردم هنگام نیازمندی ها می باشد.
روز هلال احمر خجسته باد.


تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با عکس نوشته و متن های تبریک

18 اردیبهشت روز هلال احمر را به تمامی تلاشگران این نیرو تبریک عرض میکنیم.

دست هایی که مستقیم کمک می‌کنند مقدس تر از دست هایی هستند که فقط دعا می‌کنند.
روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ خجسته باد.