جالب و خواندنی


هزینه تزریق ژل گونه در سال 1403

اگر می‌خواهید از هزینه تزریق ژل گونه در سال جدید مطلع شوید، همراه دکترتو کلینیک باشید تا این مورد را در کنار هم بررسی کنیم. تزریق ژل یک روش محبوب برای برطرف‌کردن مشکلات صورت و همین‌طور حجیم‌کردن برخی از نواحی‌بدن است. استفاده از ژل‌های باکیفیت و تزریق به‌دست افراد متخصص باعث می‌شود که این روش برای شما کمترین خطر را داشته باشد. همراه ما باشید تا این مورد را بیشتر بررسی کنیم.

منظور از تزریق ژل چیست؟

به‌گزارش دکترتو کلینیک تزریق ژل تمامی فرایندی است که در آن ماده تحت عنوان ژل که در بخش بعدی به‌طور دقیق خواهیم گفت از چه چیزی تشکیل شده، به نواحی خاص تزریق می‌شود تا جوان‌سازی و حجم بیشتر را در آن ناحیه انجام دهد.

در واقع همه افراد می‌توانند از این خدمات زیبایی بهره‌مند شود و محدودیت خاصی برای آن وجود ندارد. حدودا از سن 20 سال به بعد که تولید کلاژن در پوست متوقف می‌شود و خطوط مختلف و همین‌طور شل‌شدگی پوست خودش را نمایان می‌کند، افراد مختلف تصمیم می‌گیرند که با تزریق ژل بار دیگر طراوت و جوانی پیشین را داشته باشند.

انواع ژل‌ها از چه چیزی ساخته می‌شوند؟

ژل‌های به‌طور کلی توسط FDA که استاندارد بهداشت آمریکایی است تایید شده‌اند و امروز انواع مختلفی دارند که می‌توان براساس مواد تشکیل‌دهنده آن را از هم جدا کرد. اسید هیالورونیک (HA) یک ماده طبیعی‌است که در بدن وجود دارد و در ساخت بعضی ژل‌ها نیز استفاده می‌شود. کلسیم هیدروکسی لاپاتیت (CaHA) نیز یک ماده طبیعی‌است که در استخوان‌ها یافت می‌شود و برای ساخت ژل‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پلی ال لاکتیک اسید (PLLA) یک ماده مصنوعی‌است که برای بدن ضرر ندارد و از آن برای تولید ژل کمک گرفته خواهد شد. پلی متیل متاکریلات (PMMA) نیز یک ماده مصنوعی‌است که دقیقا شرایط ماده اولیه قبلی را دارد.

هزیه تزریق ژل به‌ صورت چقدر است؟

ژل تنها به گونه تزریق نمی‌شود و در واقع بسیاری از قسمت‌های صورت قابلیت تزریق دارند. قسمت‌های مختلفی از صورت مثل لب، چشم و حتی باسن و قسمت‌های دیگری از بدن برای داشتن حجم بیشتر کاندید تزریق ژل هستند. گونه هم یکی از این قسمت‌هاست که برای حجم بیشتر به آن ژل تزریق خواهد شد.

شما برای اینکه بتوانید هزینه چنین چیزی را محاسبه کنید اول از همه باید ببینید که ژل قرار است به چه قسمتی تزریق شود. عوامل مختلفی هستند که می‌توانند در هزینه نهایی تاثیر بگذارند. در ادامه این مورد را بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

هزینه تزریق ژل گونه در سال 1403

هزینه تزریق ژل گونه در سال جدید

وقتی که سن افزایش پیدا می‌کند پوست شل می‌شود و حجمی که در گونه‌ها وجود دارد آرام‌آرام از بین خواهد رفت. مواد هیالورونیک در ژل‌های تزریقی پوست را تحریک می‌کنند و باعث کلاژن‌سازی می‌شوند. زمانی که ژل به این نواحی تزریق می‌شود، حجم آن افزایش پیدا خواهد کرد و جوانی و شادابی به آن بازگردانده خواهد شد.

دلیل اصلی تزریق چنین ژل‌هایی همان احساس جوانی است. قیمت این ژل به مقدار سی‌سی که استفاده می‌کنید بستگی خواهد داشت. قیمت آن بین 800هزار تومان تا 1.5میلیون تومان خواهد بود. برای طول‌عمر بالاتر و همچنین حفظ سلامتی بهتر است که از مواد باکیفیت استفاده کنید.

ورم بعداز تزریق ژل گونه چند روز طول می‌کشد؟

یکی از سوالات مهمی که برای تزریق ژل پرسیده می‌شود این است که ورم پس‌از تزریق چقدر طول خواهد کشید. مقدار روزهایی که طول می‌کشد بسته به شرایط مختلف می‌تواند فرق کند. تورم اولیه دقیقا بعد‌از تزریق شروع می‌شود و می‌تواند تا 2 روز هم طول بکشد. بعضی‌ از افراد می‌توانند تا یک هفته هم ورم داشته باشند.

در این مدت ورم باعث می‌شود که تزریق‌تان نامتقارن برسد. اما جای نگرانی نیست. در نهایت پس‌از 4 هفته ورم به‌طور کلی از بین خواهد رفت و نشانه‌های آن نیز ناپدید می‌شوند. پوست شما تا زمانی که ورمش از بین نرفته نباید در معرض گرما و سرمای شدید قرار بگیرد.

تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

به‌طور کلی تزریق ژل گونه باعث می‌شود شما حجم گونه بیشتری داشته باشید. نتیجه چنین کاری نیز به‌صورت فوری قابل مشاهده است. صورت‌های کشیده نیز می‌توانند برای گونه‌های خود تزریق ژل داشته باشند. درحقیقت صورت‌هایی که کشیده هستند با تزریق ژل به گونه خود می‌توانند برجستگی بیشتری به‌صورت خود بدهند و زیبایی بیشتری داشته باشند.

عوارض تزریق ژل گونه

تزریق ژل یک روش تهاجمی است و طبیعی‌است که برای شما عوارضی داشته باشد. شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه‌ای معتبر و حرفه‌ای این عوارض را به حداقل برسانید. عوارض طبیعی ترزیق شامل مواردی مثل تورم در ناحیه تزریق، التهاب و قرمزی بر روی پوست و احتمال خونریزی در حد یکی 2 قطره می‌شود. دیگر علائم طبیعی نیستند و شما باید بابت آن‌ها به خدمات‌دهنده خود مراجعه کنید.

آسیب‌های جدی به پوست، خونریزی‌های شدید، آلرژی‌های شدید، عفونت در محل تزریق، درد شدید در ناحیه تزریق، حرکت ژل در ناحیه تزریق‌شده، تجمع ژل در نقطه‌ای و گوله‌شدن آن نمونه‌ای از عوارض غیرطبیعی هستند.

تزریق ژل گونه طبیعی

تقریبا همه افرادی که قصد دارند ژل تزریق کنند دوست دارند که تزریق ژل گونه طبیعی داشته باشند. به‌گزارش دکترتو کلینیک برای دسترسی به چنین نتایجی باید به مجموعه‌های معتبر و باتجربه مراجعه کرد. مهم‌ترین چیزی که در فرایند تزریق اهمیت دارد استفاده از ابزار پیشرفته، مواد درجه یک و در نهایت کمک‌گرفتن از افراد خبره این کار است.

درصورتی‌که چنین مولفه‌هایی را در نظر بگیرید، این احتمال تا حد زیادی وجود دارد که تزریق ژل گونه طبیعی را تجربه کنید. دکترتو کلینیک می‌تواند چنین مجموعه‌هایی را به شما معرفی کند. شما می‌توانید به‌کمک خدمات این مرجع مطمئن، تجربه‌ای امن از تزریق ژل بر گونه داشته باشید.

هزینه تزریق ژل گونه در سال 1403

جمع‌بندی

از شما ممنونیم که تا انتها با دکترتو کلینیک همراه بودید. هزینه تزریق ژل به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت. اینکه شما به چه مجموعه‌ای مراجعه و دقیقا چه خدماتی را دریافت می‌کنید.

از چه موادی برای تزریق کمک می‌گیرید و فردی که برای شما این کار را انجام می‌دهد تا چه حد به کار خود تسلط دارد. اگر چنین مواردی را در نظر بگیرید، یک تزریق بی‌خطر و مطمئن خواهید داشت که هزینه‌اش ارزش سلامتی شما را دارد. امیدواریم از این مطالب بیشترین استفاده را کرده باشید.