مجموعه گلچین شده از جملات و متن های زیبای تبریک روز مرد و پدر به عمو را در این مطلب آریا مگ آماده کرده ایم.

جملات زیبای تبریک روز پدر به عمو

عمو جانم، می خواهم بدانید همانطور که شما برای من به مانند پدری مهربان هستید و کارهایی که در قبال من انجام می دهید کارهایی است که فقط از دست یک پدر بر می آید، من هم برای شما به مانند یک فرزند خواهم بود و درست همان کارهایی که جزو وظایف یک فرزند در حق پدرش است را در حق شما انجام خواهم داد. من حالا دیگر شما را نه به دید عموم بلکه به دید پدرم می نگرم و به پای این کاری که از آن حرف زدم خواهم ماند. عموی عزیزم، روز پدر و روز مرد مبارکتان باشد. از خدا میخواهم که سالیان سال سایه تان بر سر من و زندگی ام بماند تا من باز هم از مهربانی ها و عشق و محبت بی اندازه شما محروم نشوم. عمو جانم، بی نهایت دوست تان دارم.


امروز یک روز خاص و منحصر به فرد است و میخواهم در این روز از یکی از تاثیرگذارترین مردهای زندگی ام تشکر به عمل آورم. آن مرد کسی نیست به جز عموی عزیزم که با حضورش در زندگی نگذاشت که من سخی و مشقات زیادی را به جان بخرم. او دست مرا گرفت و به من کمک کرد و همین کمک کردنش باعث شد که من به اینی که اکنون هستم تبدیل شود. امروز روز مرد و روز پدر است و من میخواهم در این روز از عموی عزیزم تشکر کنم و همچنین این روز زیبا و فرخنده را به او تبریک بگویم. عمو جان، روزت مبارک.


عمو جان، غصه خوردن شما برابر است با غصه خوردن من، ناراحتی شما برابر است با ناراحتی من، اندوه و حال بد شما برابر است با حال بد من پس اگر نمی خواهید که من حال بدی داشته باشم، همیشه و در همه حال لبخند به لب داشته باشید. اگر این کار را برای خودتان نمی کنید برای من انجام دهید چرا که میدانم من را به مانند فرزندتان دوست دارید. در امروز که روز پدر و روز مرد است میخواهم این قول مردانه را به من که به مانند فرزندتان هستم بدهید. عموجانم، روزتان مبارک.


یکی از زیباترین روزهای زندگی من روز مرد و روز پدر است چرا که در این روز بهانه ای دارم تا به سراغ عمو و پدرم بروم و با عشق دوباره حال خوبم را به این دو نفر تزریق کنم. البته که در روزهای دیگر هم فرصتش را دارم اما در این روز که یک روز مخصوص همین کار است، این کار لذتی دیگر دارد. حالا زیباترین روز زندگی من فرا رسیده و من هم به عموی عزیزم و هم پدر جانم روز مرد و روز پدر را تبریک می گویم.


متن زیبای تبریک روز پدر به عمو جانم

عمو جانم، در هر جا که کمبود پدر را احساس کردم تو آمدی و جایگزین پدرم شدی و تمام تلاشت را کردی تا من احساس نکنم که پدری در زندگی ام ندارم. من اکنون تو را به مانند پدرم می دانم و می خواهم بدانی که به مانند پدرم برای تو ارزش و احترام قائل هستم. من این ارزش و احترام را به عنوان وظیفه خودم می دانم و تا ابد به پایش می مانم و همچنین تلاش میکنم تا لبخند را به لبانت هدیه دهیم. عمو جان، دوستت دارم و میخواهم بدانی که فوق العاده برای من مهم هستی. روز پدر و روز مرد را به تو تبریک می گویم.


عمو جانم، در تک تک لحظات سخت و دشوار زندگی در کنارم بودی و اکنون این وظیفه من است تا در لحظات خوب و شادی آور زندگی ام هم تو را شریک کنم. عموی عزیزم، امروز روز پدر و روز مرد است و من میخواهم جشنی برای پدرم بگیرم و به همین جهت میخواهم شما هم در این جشن حضور داشته باشید تا به این واسطه این روز را به شما هم تبریک بگویم چرا که شما دست کمی از پدر برای من نداشته اید. در واقع من میخواهم این جشن را هم برای شما و هم برای پدرم بگیرم چرا که هر دوی شما بهترین مردان زندگی من بودید و با راهنمایی ها و کمک هایتان کاری کردید که به اینی که اکنون هستم تبدیل شوم. هم شما و هم پدرم را به اندازه کل دنیا دوست دارم. روزتان مبارک.


هر کسی ما را ببیند در ابتدا فکر میکند که پدر و فرزند هستم نه عمو و برادرزاده و این به خاطر عشقی است که میان من و شما در جریان است. عمو جان، میخواهم بدانید که این عشق در وجود من لبریز شده و تا ابد هم میخواهم که ادامه داشته باشد. من شما را به مانند هدیه ای از سوی خدا میدانم. دوست تان دارم، روز پدر و روز مرد را به شما تبریک می گویم.


متن زیبای تبریک روز پدر به عمو جانم

عمو جان، میخواهم بدانی که برادرزاده ات تو را با دنیا عوض نمیکند. انسان ها چیزهای باارزش و قیمتی را از دست نمی دهند و می خواهم بدانی که تو برای من باارزش ترین و قیمتی ترین چیزی هستی که در زندگی دارم و جانم را هم می دهم اما نمی گذارم که تو از زندگی ام بروی. عمو جان، من تو را به اندازه پدرم دوست دارم و مگر می شود که کسی پدرش را به سادگی از دست بدهد؟ هرگز! حالا که روز مرد و روز پدر هست به پیش تو آمدم تا با ذکر این حرفها اهمیتت را یادآوری کنم. عمو جان، روز مرد و روز پدر مبارک.


متن بلند تبریک روز مرد به عمو

نمی دانم رابطه مردم با عموی شان چگونه است، نمی دانم به مانند ما خیلی خوب است یا نه میانه شان شکرآب است، این رابطه ها هر چه که هستند من رابطه خود و عمویم را به مانند آنها نمی دانم چرا که رابطه ما بیشتر از برادر زاده و عمو است و اکنون ما به مانند پدر و فرزند هستیم. عموی من به مانند پدری مهربان و دلسوز در زندگی ام بوده و حضور دارد و همین حضورش باعث می شود که من کم کم جایگاه او را از عمویم به پدر دومم تغییر دهم. حال که روز پدر و روز مرد است خواستم به مرد بزرگ زندگی ام یعنی عموجانم که به مانند پدرم بوده و هست تبریک بگویم. عمو جان، روزت مبارک.


متن زیبای تبریک روز پدر به عمو جانم

عموی عزیزم، دنیای دخترانه من با مهربانی های پدرانه شما و پدرم ساخته شد. دنیای دخترانه و لطیفی که اکنون دارم را مدیون شما دو نفر هستم. در هر جا مهر و محبتی نیاز داشتم، در هر جا عشق و حال خوبی نیاز داشتم، شما و پدرم حاضر بودید و این مهر، محبت، عشق و حال خوب را ارزانی ام داشتید. حال که روز پدر و روز مرد است به سراغ شما و پدرم آمدم تا جواب تمام این حال خوبی که به من میدادید و می دهید را بدهم؛ من میخواهم با تبریک این روز به شما این کار را انجام دهم. عمو جان، پدر عزیزم، روز مرد و روز پدر مبارک باشد.


عمو جان، روز پدر و روز مرد است و دلم نیامد به کسی که مردی و مردانگی را جدای از پدرم از او هم آموختم تبریک نگویم. عمو جانم، شما مردی و مردانگی را به من یاد دادید و همین مردانگی از من پدری مهربان هم ساخته/در آینده خواهد ساخت. این ها را تماماً مدیون شما و پدر جانم هستم. در امروز که روز پدر و روز مرد است خواستم که با ذکر این حرف ها این روز زیبا را هم به شما و هم به پدرم تبریک بگویم. روزتان مبارک.


عمو جانم، من دو مرد را در زندگی ام خیلی دوست دارم که یکی پدرم هست و یکی هم شما هستی. شما همبازی من می شوید، رفیق من می شوید، هم کلام من می شوید و در بیشتر مواقع من حس میکنم که نه یک عمو بلکه یک دوست در کنارم دارم، یک دوست که صلاح مرا میخواهد. حالا من میخواهم جایگاه شما را از دوست به پدر دومم ارتقا دهم چرا که شما درست به مانند پدرم نگران من هستید و با راهنمایی هایتان کاری می کنید که زندگی ام زیباتر از آنچه که بوده بشود. عموی عزیزم، روز مرد و روز پدر مبارکتان باشد.